Штучний мох. Популярність в сучасному дизайні інтер’єрів

Штучний мох. Популярність в сучасному дизайні інтер’єрів

Стабілізований мох — це натуральний мох, який пройшов процес стабілізації, який дозволяє не втратити його властивості та зовнішній вигляд на тривалий період часу. Даний виробничий процес полягає в заміні води в моху на спеціальний розчин гліцерину та інших консервантів, саме вони можуть дати можливість зберегти його колір, текстуру та форму.

Штучний мох на стіну: 3 головних гідності для озеленення

Стабілізований мох має величезна кількість переваг, які роблять його знаменитим у застосуванні у декоративних цілях.

Штучний мох купити Київ

Він може використовуватися у ролі елемента декору для додання природної аури у квартирі або на відкритому повітрі. У дизайні інтер’єрів, стабілізований мох може використовуватись для створення зелених стін, картин та інших декоративних елементів.
Однією з головних якостей штучного моху є його довговічність. Він не вимагає особливого обслуговування. Він не втрачає свою форму і колір з роками, і його можливо застосовувати в ролі декоративного елемента протягом багатьох років.

Стабілізований мох

У ході стабілізації моху зберігається його натуральна форма і текстура, що зробить його ідеальним для експлуатації у різних цілях.

Ще однією перевагою стабілізованого моху є його безпека. Цей матеріал витворюється з натуральних рослин і не містить токсичних хімічних сполук, що робить його нешкідливим для експлуатації в яких завгодно умовах.

Штучний мох купити: Посібник з використання

Як правило, при застосуванні стабілізованого моху в дизайні інтер’єру та інших цілях, потрібно враховувати деякі особливості:

Стабілізований мох
  • По-перше, він не повинен перебуває під впливом сонця, тому що це приводить до вигоряння його кольору.
  • По-друге, він не повинен перебувати в надмірно сирих зонах, бо це приводить до порушення його цілісності та розкладання матеріалу.
  • Разом з тим, стабілізований мох може бути досить дорогостоящим , особливо якщо використовувати його для формування великих проектів.

Всетаки, враховуючи його живучість та екологічну безпеку, багато людей готові платити за його використання.

Стабілізований мох

Штучний мох купити Київ. Варіанти використання стабілізованого моху в дизайні

Існує величезна кількість варіантів експлуатації штучного моху в декоративних цілях. Він може бути використаний для формування зелених стін у ресторанах, офісах та інших інших місцях. Він також може бути застосований для створення природних декоративних елементів, таких як картини, гірлянди, вази і т.д.
Найпопулярнішим способом застосування стабілізованого моху стало його використання як елемента декору в бутоньєрах .

Штучний мох

Він може бути застосований як основи для різноманітних рослин і квітів, що створить природний і приємний погляд.
І на закінчення, стабілізований мох — це природний матеріал, який може бути використаний для формування природної обстановки у будівлі або на свіжому повітрі. Він екологічно безпечний, довговічний і так само має достатньо плюсів перед іншими декоративними матеріалами. Все-таки, при використанні стабілізованого моху слід зважати його особливості та не допускати прямого впливу сонячного світла або воды, щоб зберегти його зовнішній вигляд та властивості на довго.

Штучний мох купити

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *